AEEA CAS 134978-97-5
Όνομα προϊόντος: AEEA
CAS Νο .:134978-97-5
Εμφάνιση: Λευκή σκόνη
Το TNN ειδικεύεται σε πρόσθετα τροφίμων, φαρμακευτικά συστατικά, καλλυντικές πρώτες ύλες, λεπτές χημικές ουσίες κλπ. Μη διστάσετε να ρωτήσετε εάν έχετε ανάγκες.
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντων

| Όνομα προϊόντος | Αιεία |
| Cas όχι. | 134978-97-5 |
| Καθαρότητα | >99% |
| Αλκοόλ | χωρίς αλκοόλ |
| Τύπος συσκευασίας | PP Bag/Bunchet Bucket |
| Υλικό | φαρμακευτικά ενδιάμεσα |
| Μέγεθος φύλλου | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Βάρος prodcut | 1,2kg/12kg/23kg/115kg |
| Μετράει | 1kg/Bag 10kg/Bucket 20kg/Bucket 100kg/Bucket |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001 |
| Διάρκεια ζωής | 24 μηνών |
| Μούβ | 100 g |
Λειτουργίες
Το AEEA είναι ένα ισχυρό φαρμακευτικό ενδιάμεσο με υδρόφιλο PEG όπως τα τμήματα και οι διλειτουργικές λειτουργικές ομάδες στη μοριακή της δομή, καθιστώντας το βασικό συστατικό για την επίτευξη μακράς - που ενεργεί και στοχευμένη παράδοση στο σύγχρονο σχεδιασμό φαρμάκων. Στην ανάπτυξη πεπτιδικών φαρμάκων, αυτή η ένωση είναι το αρχικό υλικό του πυρήνα για την κατασκευή αλυσίδων τροποποιημένων λιπαρών οξέων. Χρησιμοποιείται ευρέως στη διαδικασία σύνθεσης καινοτόμων φαρμάκων όπως το ημιγγλουτιδικό, το tilpotide, το ritaglutide και το μακρύ - ενεργητική αυξητική ορμόνη. Με την εισαγωγή αυτής της ευέλικτης μονάδας γεφύρωσης μεταξύ του ενεργού πεπτιδίου και της αλυσίδας λιπαρών οξέων, η ικανότητα δέσμευσης της αλβουμίνης του μορίου φαρμάκου ενισχύεται σημαντικά και η μισή {5} ζωή του φαρμάκου είναι πολύ παρατεταμένη, παρέχοντας μια δομική βάση για το εβδομαδιαίο σχήμα χορήγησης.
Στο ευρύτερο πεδίο της ανάπτυξης φαρμάκων, η ΑΕΕ δείχνει επίσης σημαντική αξία. Διαδραματίζει κρίσιμο ρόλο ως αποικοδομήσιμο σύνδεσμο PEG στο σχεδιασμό των συζυγών φαρμάκων αντισωμάτων (ADCs) και της αποικοδόμησης πρωτεϊνών στοχευμένα χιμαιρικά (Protacs). Η μοριακή του δομή μπορεί να συνδεθεί αποτελεσματικά με αντισώματα ή πρωτεΐνες -στόχους και να επιτύχει ακριβή απελευθέρωση κυτταρικών τοξινών ή στοιχείων αποικοδόμησης μέσω διάσπαρτων θέσεων, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και την ειδικότητα της στοχοθετημένης θεραπείας.
Συσκευασία και παράδοση

Συσκευασία σε 1 κιλό/τσάντα 10kg/κάδος 20kg/κουβά
Εργοστάσιο
Το εργοστάσιο και το quipment μας
Το TNN κάνει τη ζωή σας καλύτερη.




Γιατί επιλέγετε το TNN



Δημοφιλείς Ετικέτες: AEEA CAS 134978-97-5, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένο, χονδρικό, φθηνό, έκπτωση, χαμηλή τιμή, δωρεάν δείγμα









