AEEA - AEEA CAS 1143516-05-5
Όνομα προϊόντος: AEEA - aEEEA
CAS Νο .:1143516-05-5
Εμφάνιση: Λευκή σκόνη
Το TNN ειδικεύεται σε πρόσθετα τροφίμων, φαρμακευτικά συστατικά, καλλυντικές πρώτες ύλες, λεπτές χημικές ουσίες κλπ. Μη διστάσετε να ρωτήσετε εάν έχετε ανάγκες.
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντων

| Όνομα προϊόντος | AEEA - aEEA |
| Cas όχι. | 1143516-05-5 |
| Καθαρότητα | >98% |
| Αλκοόλ | χωρίς αλκοόλ |
| Τύπος συσκευασίας | PP Bag /Bunchet Bucket |
| Υλικό | φαρμακευτικά ενδιάμεσα |
| Μέγεθος φύλλου | 1kg/10kg/20kg/100kg |
| Βάρος prodcut | 1,2kg/12kg/23kg/115kg |
| Μετράει | 1kg/Bag 10kg/Bucket 20kg/Bucket 100kg/Bucket |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001 |
| Διάρκεια ζωής | 24 μηνών |
| Μούβ | 100 g |
Λειτουργίες
AEEA - aEEA (CAS: 1143516 - 05 - 5) είναι ένα υψηλό - διλειωτής σύνδεσμος απόδοσης που παίζει βασικό ρόλο στην ανάπτυξη σύγχρονων πεπτιδίων θεραπείων. Η μοριακή δομή της περιέχει επαναλαμβανόμενες υδρόφιλες ΑΕΕΕ [2- (2- (2-αμινοεθοξυ) αιθοξυ) μονάδες ακετυλο], γεγονός που την καθιστά μια βασική δομική μονάδα για την κατασκευή μακροχρόνιων θεραπευτικών φαρμάκων. Χρησιμοποιείται ευρέως στη σύνθεση της πλευρικής αλυσίδας καινοτόμων φαρμάκων, όπως η ημιαγκλουτιδική, η τυλποτιδική, η ριγλουτίδη και η μακροχρόνια αύξηση της ορμόνης.
Η βασική λειτουργία αυτής της ένωσης αντικατοπτρίζεται στην εξαιρετική ικανότητα βιολογικής σύζευξης. Ως εξειδικευμένο συνθετικό εργαλείο, μπορεί να παρασκευάσει αποτελεσματικά αντιδραστήρια ακυλίωσης που περιέχουν γλουταμικό οξύ, επιτυγχάνοντας επιλεκτική τροποποίηση αμινο -ομάδων σε πεπτίδια ή πρωτεϊνικά μόρια. Αυτή η επιλεκτική αντίδραση ακυλίωσης παρέχει ένα αποτελεσματικό μέσο για τον ακριβή χειρισμό της μοριακής δομής μέσω της ειδικής δέσμευσης του ενεργοποιημένου άκρου του εστέρα μέχρι το τέλος του βιομοειδούς στόχου.
Στο επίπεδο εφαρμογής, η τιμή του AEEA - ΑΕΕΑ αντικατοπτρίζεται σημαντικά στον τομέα των βιοφαρμακευτικών προϊόντων. Ο μοναδικός μοριακός σχεδιασμός του επιτρέπει στους ερευνητές να τροποποιούν με ακρίβεια τα βιομόρια σε συγκεκριμένες τοποθεσίες, οι οποίες όχι μόνο παρέχουν μια σημαντική τεχνική οδό για την έρευνα για τη λειτουργία των πρωτεϊνών, αλλά δημιουργούν επίσης δυνατότητες για την ανάπτυξη νέων φαρμάκων. Στην ανάπτυξη φαρμάκων, η μοριακή τροποποίηση που επιτυγχάνεται μέσω αυτού του συνδέτη μπορεί να βελτιώσει σημαντικά τις φαρμακοκινητικές ιδιότητες των φαρμάκων, να ενισχύσει τη σταθερότητα και τη βιοδιαθεσιμότητα των θεραπευτικών μορίων και να παρέχει μια βασική χημική λύση για την ανάπτυξη των βιολογικών παραγόντων παραγωγής-} γενιάς.
Συσκευασία και παράδοση

Συσκευασία σε 1kg/τσάντα 10kg/bucket 20kg/bucket 100kg/bucket
Εργοστάσιο
Το εργοστάσιο και το quipment μας
Το TNN κάνει τη ζωή σας καλύτερη.




Γιατί επιλέγετε το TNN



Δημοφιλείς Ετικέτες: AEEA - AEEA CAS 1143516-05-5, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένο, χονδρικό, φθηνό, έκπτωση, χαμηλή τιμή, δωρεάν δείγμα









