L{0}}Τρυγική πενικιλλαμίνη CAS 500003-68-9
Όνομα προϊόντος: L-τρυγική πενικιλλαμίνη
ΑΡΙΘΜΟΣ CAS:500003-68-9
Εμφάνιση: Λευκή σκόνη
Η TNN ειδικεύεται σε πρόσθετα τροφίμων, φαρμακευτικά συστατικά, καλλυντικές πρώτες ύλες, εκλεκτά χημικά κ.λπ. Μη διστάσετε να ρωτήσετε εάν έχετε οποιεσδήποτε ανάγκες.
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντων

| Όνομα προϊόντος | D,L-Πένα-OH |
| CAS NO. | 500003-68-9 |
| Καθαρότητα | >95% |
| Αλκοόλ | χωρίς αλκοόλ |
| Τύπος συσκευασίας | Τσάντα PP / κουβάς από χαρτόνι |
| Υλικό | φαρμακευτικά ενδιάμεσα |
| Μέγεθος φύλλου | 1kg/10kg/20kg |
| Βάρος προϊόντος | 1,2kg/12kg/23kg |
| μετράει | 1kg/σάκο 10kg/κουβά 20kg/κουβά |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001 |
| Διάρκεια ζωής | 24 μηνών |
| MOQ | 100 g |
Λειτουργίες
Η L{0}}Τυγική πενικιλίνη (CAS: 500003-68-9) είναι ένα φαρμακευτικό ενδιάμεσο υψηλής αξίας βελτιστοποιημένο για απόδοση μέσω της τεχνολογίας σχηματισμού άλατος. Αυτή η ένωση συνδυάζει τη δραστική δομή της L-πενικιλλαμίνης με τις σταθερές ιδιότητες του τρυγικού οξέος, το οποίο όχι μόνο ενισχύει την κρυσταλλικότητα και τη λειτουργικότητα της διαδικασίας των πρώτων υλών, αλλά επιδεικνύει επίσης μοναδική αξία ως βασικό χειραλικό συνθετικό μπλοκ στην καινοτόμο σύνθεση φαρμάκων.
Στον τομέα της ανάπτυξης φαρμάκων, αυτή η ενδιάμεση μορφή άλατος παίζει στρατηγικό ρόλο στην κατασκευή πολύπλοκων βιοδραστικών μορίων. Είναι ένα σημαντικό χειρόμορφο δομικό στοιχείο για την ανάπτυξη από την Johnson&Johnson των από του στόματος αναστολέων κυκλικού πεπτιδίου υποδοχέα IL-23 και οι σταθερές φυσικοχημικές του ιδιότητες διασφαλίζουν την αξιοπιστία σύνθετων διαδικασιών σύνθεσης κυκλικών πεπτιδίων. Το πιο σημαντικό, ως βασικός χηλικός πρόδρομος για τη σύνθεση αναστολέων πρωτεάσης HIV-1 (όπως το JE-2147 σε κλινικό στάδιο), παρέχει έναν απαραίτητο μοριακό σκελετό για την ανάπτυξη εξαιρετικά αποτελεσματικών φαρμάκων κατά του AIDS. Επιπλέον, οι εφαρμογές παραγώγων του έχουν επεκταθεί επίσης στην έρευνα και ανάπτυξη πεδίων αιχμής όπως το φάρμακο καρδιαγγειακής θεραπείας SD-3321 και το αντικαρκινικό φάρμακο AG-3340, επιδεικνύοντας ευρείες δυνατότητες αγοράς.
Ως σημαντικό ενδιάμεσο για τη σύνθεση αντιμικροβιακών δραστικών συστατικών (API), η επιτυχής ανάπτυξη της τρυγικής L-πενικιλλαμίνης αντανακλά την τάση βελτίωσης στη χημεία σύνθεσης φαρμάκων. Σχηματίζοντας μια σταθερή μορφή άλατος, όχι μόνο έλυσε τις τεχνικές δυσκολίες της διαδικασίας, αλλά έθεσε επίσης γερές βάσεις για την επακόλουθη σύνθεση στοχευμένων φαρμάκων υψηλής-καθαρότητας και υψηλής δραστικής δράσης, καταλαμβάνοντας σημαντική θέση στη σύγχρονη αλυσίδα φαρμακευτικής βιομηχανίας έρευνας και ανάπτυξης.
Συσκευασία και Παράδοση

συσκευασία σε 1 κιλό/σάκο 10 κιλά/κουβά 20 κιλά/κουβά
Εργοστάσιο
Το εργοστάσιό μας & εξοπλισμός
TNN ΚΑΝΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.




Γιατί επιλέγετε το TNN



Δημοφιλείς Ετικέτες: l-τρυγική πενικιλλαμίνη cas 500003-68-9, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένη, χονδρική, φθηνή, έκπτωση, χαμηλή τιμή, δωρεάν δείγμα









